zamilované básničky na doboru noc

stránka: 1

zamilované básničky na doboru noc

Růže voní trní píchá, bez tebe se mi špatně dýchá. Když chceš holku políbit, jdi za ní tak, abys ji řekl, že ji máš rád. Miluji Těě... :*

Láska bolí,láska hřeje, při ní člověk pookřeje. S láskou letím ke hvězdám, od té doby co tě znám.

Když Ti sluníčko zakryjí mraky, když Ti bičuje déšť tváře, když by ses nejradši schovala taky, a chytala slzy do polštáře. Když Ti v duši nepokoj hlodá, a když na srdce padnou Ti stíny, když Ti trápení usnouti nedá a nevidíš nic, jen samé splíny. Vzpomeň si Medvídku, že tu je, srdíčko, které pro Tebe buší, čistou láskou celou Tě miluje a schovává Tě ve své duši.

Zde vložte Váš text!Potkat muže jako ty,dá se nazvat zázrakem. Jsi tolerantní hlavně něžný, tvůj předchůdce byl pravým opakem. V myšlenkách sem tě hledala stále, jako v pohádce princezna hledá svého krále. Srdce mé zraněné volalo,někde přeci musí být? A pokud kdesi žije,bude mne chtít? Otázek mnoho tak už to bývá, když naše srdíčko tajné přání skrývá, Pak jsi mi napsal...líbím se ti,četla sem s nadšením. Psali jsme pak pořád a stalo se to naším kořením. Dnes si už moc nepíšeme, nač taky,když mám tě vedle sebe. Jsi můj pokládek já tvé zlatíčko, a tak je spokojené i naše srdíčko.

Tvoje srdce jako pírko je, kolem nás dvou amor poletuje. Už nezapomeneš na naši lásku, a znáš jen jednu hlášku:Miluji Tě!!!!

zamilované básničky na doboru noc

Miluji tě miláčku od paty až k čumáčku.

Láska nás vynáší až do nebes,
potřebuji Tě vidět, ještě dnes.
Bez Tebe mé srdce nebuší,
smutek jeho tlukot přeruší.

Jiskra mezi námi přeskočila,
jak blesk jsi mé srdce zaskočila,
byla to láska na první pohled,
teď už je naše svatba nadohled.
Miluji Tě!

youprani.cz (c) 2008 - Přání, práníčka
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist