stýskací sms pro kluka

stránka: 1

stýskací sms pro kluka

Tebe vždy chci tebe mám už jak to píšu tak se usmívám ... Když se na mě usmíváš tak mé srdíčko zahříváš. Já a ty jsme skvělý pár a o tom vy všichni co nás znaj. miluji tebe jako modré nebe už jsem s toho cela bez sebe mě to těší tebe též proto ti přeji šťastný den zlato mé. :)

Jsi jako vzduch co furt semnou je, jsi ten pro koho me srdce bije. Jsi jako rosa na trave, jsi jako mozek v me hlave. Kdyz travim den bez tebe a koukam pritom na nebe. Ty jsi ten jedinej, ty jse ten pravej a dokonalej. Bez tebe byt ja nemuzu a i v te nejhorsi chvili ti pomuzu. Miluju te cim dal vic, az ty semnou nebudes, me srdce prestane byt.

lásko moje jediná ,,, přeji t přenadherne sny a jeste hezci probuzeni miluju tě..

Miluji tě miláčku jako rajskou omáčku až omačku sežeru na tebe se vys*ru.

Miláčku, chci s Tebou být. Sním o Tobě, o nás dvou, o našich společných chvílích. Těším se na naši noc, kdy budeme sami. Líbí se mi, když mě hladíš, vzrušují mě Tvé jemné doteky, Tvá líbezná slova se nádherně poslouchají, při Tvém okouzlujícím pohledu jsem v sedmém nebi a Tvá osobnost mě mocně přitahuje. Zbožňuji Tě a bezmezně Tě miluji!

stýskací sms pro kluka

Milovat je krásný ale milovat tebe je ještě krásnější..!! vkrádáš se do mé noci,ja přeji si mít tě v moci..!! miluji tě strašně moc a přeji dobrou noc..!!

Si moja láska si môj sen,tebe patrí každý môj deň. S tebou sa chcem len smiať a teba chcem len navždy milovať...!!!

Dobrou noc a krásné snění, kdo to přeje s Tebou není,někdy se snad potkáme,snad i lásku vyznáme,ale teď už nech si zdát o kom víš že má tě rád :) ..Dobrou noc a pohádkové sníčky miluju tě!

Přemyšlím co napsat ti mám, snad jen to, že mnou jsi milován.

stýskací sms pro kluka

, nechci dale za sve chyby platit. Ses muj andel ktery mi dal kridla cista jako nebe ja miluji a vzdy v srdci budu mit jen tebe.

Potichu stéká slza na rty, ty nejsi já, já nejsem ty... Potichu padá vlas z copu a já stezku života si kopu... Polibek? Stačil by jeden - jediný... Sen by pak alespoň nebyl poklidný... Zdálo by se mi o nás dvou, že ty jsi mým a já jsem tvou...

Dobrou noc a krásné snění, kdo to přeje s Tebou není,někdy se snad potkáme,snad i lásku vyznáme,ale teď už nech si zdát o kom víš že má tě rád :) ..Dobrou noc a pohádkové sníčky miluju tě!

Zde vložte Váš text!Je těžké najít si kluka, těžší je najít toho pravého, ale úplně nejtěžší bylo najít Tebe! Díky za to, že jsi... Miluju Tě

stýskací sms pro kluka

SI jak vanek ktery me dnes provazel po celicky den. pusu ti na dalku posilam. moc a moc te miluji. tesim se na tebe

Jsí má láska jsi muj sen, tobě patři dnešni, den. S tebou se chci jenom!!! Smát a jen tebé mílovat...!!!

Protože máš narozeniny, rozhodla jsem se sepsat seznam věcí, které mám na Tobě ráda.
Všechno (bylo to lehčí, než jsem si myslela)

youprani.cz (c) 2008 - Přání, práníčka
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist