srandovní vánoční přání

stránka: 1

srandovní vánoční přání

Přijel k nám ježíšek, měl poblitej kožíšek. Místo dárku odpadky,chce tu zůstat na svátky!!! Nalitej jak mraky, pošlu TI ho taky :-)

Po dlouhem roce Vanoce zase, nepustte do domu cerveny prase! Pustte jen Jeziska, chlapecka mileho, ma plno darku a pindika holeho. Roznos darku je jeho hobby, kdo z nas je zvedavy na smradlavy soby! Jezisek vysoky asi pul pantu, napiste na komin nechceme Santu! Stastne a vesele Vanoce!

Urazil se na mne kapr, že ho vážně neberem, nejvíc se ho však dotklo, že ho večer sežerem. Tvářil se moc potměšile, když mě viděl s paličkou, ukazoval na mne z vany sprostá gesta ploutvičkou. Vyhrožoval sebevraždou, že vypustí si vanu, nechce župan ze strouhanky, nesnese tu hanbu! I vyhověli jsme mu přece - v obýváku bazének, ať si s námi oslavuje, ten náš rybí kretének... Krásné Vánoce všem spřízněným duším.

Co stedry den nachysta? Deda Mraz-sadista. Misto darku v kosicku nese detskou hlavicku. Ze stromecku visi streva, z lustru zase noha leva. Mrazik se uz s pilou sklani, deda odplizit se snazi. Kdo se rychle neodplazi, po tom Mrazik granat hazi.

Pujcil sem si milion, mel sem darku kamion. Neplatil sem splatky, vzali si ty zpatky. Nezbyl ani darecek, vzali mi i domecek. Neplatil sem dane, vzali si i sane. Nevim si uz rady, sob mi chcipl hlady. V lese mam ted pelisek, seru na Vas!!! Jezisek :)

srandovní vánoční přání

Ježíšek je z Betléma. Není zvyklý na přepych. Tak hlavně neuklízej, při Vánočních svátcích. Velké úklidy nemá rád, nebude s tebou kamarád. Užij si pohodové Vánoce.

Půjčil jsem si milion měl jsem dárků kamion. Neplatil jsem splátky vzali si ho zpátky. Neplatil jsem daně vzali si i saně. Už si nevím rady sob mi chcípnul hlady. Teď mám v lese pelíšek, s*** na vás JEŽÍŠEK

Prosim o odrezani spodnich vetvich u vaseho vanocniho stromecku abych si o ne neodrel prdel az vcam pod nej prijdu nasrat!

youprani.cz (c) 2008 - Přání, práníčka
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist