stránka: 1

sms pro kluka

Přála bych si hledět do Tvých krásných očí, přála bych si ležet ve Tvé náruči. Přála bych si cítit tvé jemné rty a co bych si nejvíc přála, je to, abys byl a zůstal v mém životě jen Ty. Moooc Tě miluju!

Ahojky lásko jak se máš moc a moc tě mám ráda moc a moc tě milují moc a moc na tebe myslím posílám ti své srdce posílám ti polibek na rty posílám ti svou lásku já jsem se do tebe zamilovala moc a moc mi chybíš moc a moc se mi po tobě stýská a když tě mám vedle sebe tak mi je dobře a když tě nemám vedle sebe tak mi je smutno.

Miluju tě seš moje láska a nikdy na tebe nezapomenu

Dobrou noc muj miláčku,posílám krásné sny na obláčku ... Taky pusinku na ličko,ach chci líbat tvé slaďoučké tělíčko...Chci cítit tvoje rtíky, ať už si u mě ... Tak už vážně dobrou noc,mám tě ráda vážně moc.

ty jsi muj celý zivot , ty jsi moje druhe ja ... konecne jsem nasla kluka jako jsi ty a nechci o tebe prijit... uz se mi to jednou povedlo a nechci to vice...ted uz vim co chci.... chci tebe!!!! miluju tě :))

sms pro kluka

Ty jsi má láska,ty jsi můj sen,ty jsi ten kluk,s nímž chci být celý den..Miluji život,miluji snít,ale co nejvíc miluji,JSI TY!

Jen tvoje srdce chci mít! Jen to moje si nechám vzít, aby si mi ho mohl hřát! Každý večer když usínám, musím na tebe myslet! Pak si nechám i o tobě snít! Chci abys věděl, že opustit tě bude hodně těžké! Miluju tě! :*

Nekdo mi tu prave chybi, ten nejmilejsi ze vsech lidi. Zavri ocka ty muj broucku, spinkej hezky pomaloucku. Zavri ocka at jsi po tme, at se ti zda treba neco o me. Miluju te..!!!XxX

V mém srdci není nic víc než má láska k tobě a tvůj něžný cit ,tak proto ti říkám den co den jsi MILÁČEK můj tak si mě vem =)

sms pro kluka

v lavici sedim uceni nevnimam jen na tebe ma lasko vzpominam

Dobrou noc Lasko moe jedina, mnoho polibku ti posilam. Miluji the hrozne moc, snim o tobe kazdou noc. Neci o tebe nikdy prijit, chtela bych se s tebou poradne pomazlit. Bez tebe je mi smutno, miluji the je kwasne slowo. Bez tebe to nejsem ja, NAWZDY budu jen twoje a to uplne cela. Hezky se mi wyspinkej, po zadne jine nekoukej. :-D ;-) Libam te kde wsude je to mozne, citim se s tebou moc krasne. S tebou wim zhe sem w bezpeci, chwile s tebou jsou nejhezci. Me srdicko patri jen tobe, a to bude i po hodne dlouhe dobe. MILUJI THE. Dobrou noc Lasko, MILUJI TE MOCINKY MOC :-* :-) :-* :-)

Je těžké najít si kluka, těžší je najít toho pravého, ale úplně nejtěžší bylo najít Tebe! Díky za to, že jsi... Miluju Tě

youprani.cz (c) 2008 - Přání, práníčka
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist