vánoční přání text

stránka: 1

vánoční přání text

Urazil se na mne kapr, že ho vážně neberem, nejvíc se ho však dotklo, že ho večer sežerem. Tvářil se moc potměšile, když mě viděl s paličkou, ukazoval na mne z vany sprostá gesta ploutvičkou. Vyhrožoval sebevraždou, že vypustí si vanu, nechce župan ze strouhanky, nesnese tu hanbu! I vyhověli jsme mu přece - v obýváku bazének, ať si s námi oslavuje, ten náš rybí kretének... Krásné Vánoce všem spřízněným duším.

Kapr už smažený, ještě sebou mrská. Prskavka vietnamská nějak divně prská. Dívám se na stromek, k zemi se klátí, na dveře hasiči zoufale mlátí. Tak tu máme po roce zase pěkné Vánoce!! Krásné Vánoce a šťastný Nový rok Ti přeje

Cukroví voní, zvoneček zvoní. stromeček svítí, sníh venku se třpytí. Vánoce přišli k nám, já pohodu posílám. Až přijde Ježíšek, dejte mu oříšek. dejte mu cukroví, dárky Vám napoví. Že Vás má něldo rád, bude tak hezky hřát.

Nekteri penize maji, jini zase hole zadky, bez rozdilu ja vsem preji vesele a hezke svatky!

Mame hezke ceske zvyky nechceme ty z Ameriky, zadny krocan byt jen pul, kapr patri na nas stul. Krasne darky, plna briska, mame preci od Jeziska, proto muzem kopnout smele Santa Clause do prdele. Hezke Vanoce

vánoční přání text

Snezi, snezi Santa bezi, nese kupu darecku, namohl si svoje zada, dostal z toho horecku. Tedka zere paralen, aby mohl zase ven. Dane reznou, sobi meci male deti u stromku breci. Breci, breci strasne krici Santa ten ma zada v pici. snad se brzy uzdravi a pristi rok nas pozdravi.

Když vzduchem zakrouží pár vloček, nastavím tvář. Ten dotek má něhu. Vyloudí úsměv, otupí zlost, tak přeji všem lidem, ať vloček je dost. Krásné Vánoce...

Štěstí a lásku, radost a něhu tobě ať přinese vánoční sen. Mé přání najdeš ve vločkách sněhu, až krásný je tvůj Štědrý den!


Další programy a hry ke stažení:

Counter strike 1.6 Counter strike 1.6
CS se stále drží na špici mezi všemi online akčními řežbami, přežije rok 2014 nebo jsme svědky jeho konce?
Windows 10 Windows 10
Windows 10 se blíží, vyzkoušejte si jak funguje na vašem počítači. Microsoft uvolnil zdarma ke stažení jeho technické preview.
Adobe Reader 11 Adobe Reader 11
Čím je starší, tím je na první pohled více stejný. Uvnitř se ale dějí s každou verzí velké věci, řeč je o Adobe Reader 11.
Avast Avast
Celosvětově nejpoužívanější český antivirus všech dob si zaslouží místo i ve vašem počítači, kde zajistí komplexní ochranu před veškerými hrozbami z internetu.
youprani.cz (c) 2008 - Přání, práníčka
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist